Červen 2014

Saying goodbye with love <3

3. června 2014 v 20:00 | Ella |  Diary
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mbhxuakpiw1rzt4r7o4_400.gif

Hádám, že tohle jste tady nečekali. Až do dneška jsem to neplánovala, byla jsem jenom nemocná, ale dneska mi došlo, že na tomhle blogu nemůžu pokračovat. Je mi to líto, protože jsem tady sotva začala a Shailene miluju, ale rostě to nejde. Jde o to, že když jsem o Shailene začínala blogovat, skoro nikdo ji neznal a teď po Divergenci je najednou všude a na mě je vyvájen strašně velký tlak, který už nechci nikdy zažít. Vzniká čím dál tím víc nových blogů o ní a to prostě nezvládnu. Tenhle tlak jsem zažila už jednou, když jsem měla blog o Seleně, protože jsem cítila, že nemá smysl mít blog, když budu mít novinky jako poslední a tohle prostě nechci. Tehdy jsem si slíbila, že už nikdy nebudu mít blog o takhle náročné osobě, což Shailene teď bohužel je. Má spoustu novinek a já to prostě nezvládám, tak se na mě prostě nezlobte.
Pokud by affs chtěly nadále zůstat v kontaktu, můžete se zapsat do affs na blog o Emily VanCamp, na kterém pořád jsem a navíc s moji nejmilejší Amy připravujeme nový projekt, takže pokud jste Ejmynátor nebo Ellanatic (ano, vymyslela jsem nám jména :D), nebo prostě fandíte Elmy (Ella+Amy), tak čekejte, včas vás na blogu i asku budeme informovat.

Ve zkratce - tady na blogu končím, dál budu mít blog jenom o Emily VanCamp, ale s Amy připravujeme nový projekt.


TFIOS Featurettes

3. června 2014 v 9:11 | Ella |  The Fault in Our Stars (2014)
Objevily se nějaké bonusové materily k The Fault In Our Stars. V prvním se mluví o proměně Shailene, aby vypadala jako Hazel. Ve druhém videu se mluví o hudbě do filmu.


Shailene Woodley & Ansel Elgort Interview on Today Show

3. června 2014 v 9:00 | Ella |  Videos
Omlouvám se, že jsem několik dní nic nepřidala, ale byla jsem nemocná. Teď bych chtěla doplnit aspoň něco, co jsem prošvihla. Shailene a Ansel dělali rozhovor pro pořad Today Show. Pravděpodobně včera nebo předevčírem.